PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA

Data ogłoszenia 2022-02-01
Typ stanowiska stanowiska medyczne
Status ogłoszenia archiwalne

Ośrodek Terapii Nerwic dla Dzieci i Młodzieży z siedzibą w Orzeszu zatrudni: PSYCHOLOGA, PSYCHOTERAPEUTĘ.

Forma zatrudnienia:   Umowa o pracę (pełny lub częściowy etat).

Zadania:  Opieka psychologiczna nad pacjentami Oddziału Leczenia Zaburzeń Nerwicowych dla Dzieci i Młodzieży.

Oczekiwania:

- Wykształcenie kierunkowe: PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA - dokumenty potwierdzające kwalifikacje psychologa, psychoterapeuty (lub osoba w trakcie kursu psychoterapii – 3 rok)

-  Doświadczenie w pracy na stanowisku psychologa, psychoterapeuty.

-  Zaangażowanie i odpowiedzialność w pracy.

Oferujemy: wynagrodzenie zasadnicze do uzgodnienia.

Oferta powinna zawierać: CV i list motywacyjny.

Wszystkie aplikacje zawierające CV, wraz z następującą klauzulą do wyboru:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

 lub

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

prosimy kierować na adres mailowy: kancelaria@otnorzesze.pl lub o przesłanie pocztą na adres: Ośrodek Terapii Nerwic dla Dzieci i Młodzieży, 43-180 Orzesze, ul. Mikołowska 208.

W związku z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), które ma zastosowanie od 25 maja 2018 r., informuje się o przetwarzaniu danych oraz prawach związanych
z przetwarzaniem tych danych:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Ośrodek Terapii Nerwic dla Dzieci i Młodzieży SPZOZ, ul. Mikołowska 208 43-187 Orzesze tel.,fax. +48 (32) 221 56 70, (32) 326 08 58, e-mail: kancelaria@otnorzesze.pl, www.otnorzesze.pl.
  2. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się kontaktować pisemnie za pomocą poczty tradycyjnej na adres: Mikołowska 208 43-187 Orzesze lub drogą mailową pod adresem: kancelaria@otnorzesze.pl.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podane przez Panią/Pana dane osobowe mogą być również przetwarzane na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora, jeśli wyrazi Pani/Pan na to wyraźną zgodę. Administrator będzie przetwarzał Pani/Pana dane określone w art. 221 1 Kodeksu Pracy na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia. Administrator może przetwarzać dane niewymienione w art. 221 § 1 Kodeksu Pracy na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia.
  4. Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione innym uprawnionym podmiotom, na podstawie przepisów prawa, a także pracownikom Administratora w związku z wykonywaniem obowiązków służbowych oraz podmiotom, z którymi Administrator zawarł umowę powierzenia przetwarzania danych w związku z realizacją usług na rzecz Administratora.
  5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż jest to konieczne, tj. do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji – przez okres 2 lat, licząc od końca roku, w którym uzyskano dane.
  6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna Pani/Pan, że przepisy Rozporządzenia zostały naruszone.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz konieczne w celu uwzględnienia Pani/Pana osoby w procesie rekrutacji. Podanie dodatkowych danych i wyrażenie zgodny na ich przetwarzanie jest dobrowolne i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, nie spowoduje niekorzystnego traktowania Pani/Pana kandydatury oraz nie może powodować jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie może stanowić przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.
  9. Pani/Pana dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani profilowania, o którym mowa w art. 22.*

Ośrodek Terapii Nerwic dla Dzieci i Młodzieży w Orzeszu

ul. Mikołowska 208
43-187 Orzesze

tel./fax: +48 (32) 221 56 70

Strona internetowa:
www.otnorzesze.pl

kancelaria@otnorzesze.pl

NIP: 6351567379
REGON: 273909865

Strona internetowa Województwa Śląskiego: slaskie.pl

Logo głównego BIP